Proces rekrutacyjny

Rekrutacja podzielona jest na trzy etapy :

1. Składanie aplikacji on-line

Po wybraniu interesującej oferty, uzupełnij formularz on-line. Jest on dla nas istotnym źródłem informacji dotychczasowym przebiegu Twojej kariery, zrealizowanych projektach, umiejętnościach i kwalifikacjach. To dla nas podstawa do wstępnej selekcji kandydatów. Każda przesłana do nas aplikacja jest dokładnie weryfikowana przez specjalistów z Zespołu Rekrutacyjnego EDF. Na tym etapie, sprawdzamy, czy Twoje kwalifikacje i doświadczenie pasuje do oczekiwań pracodawcy.

2. Rozmowy kwalifikacyjne

Jeśli Twoja aplikacja zostanie oceniona pozytywnie, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Każdy proces rekrutacji obejmuje, co najmniej 2 rozmowy rekrutacyjne. W zależności od stanowiska spotkań może być więcej. W całym procesie rekrutacji zależy nam na zapewnieniu jak największej obiektywności. Oceniamy Twoje kompetencje, wiedzę merytoryczną oraz motywację do pracy na danym stanowisku

3. Informacja o wyniku rekrutacji i decyzja o zatrudnieniu

Informację o wyniku procesu rekrutacji otrzymasz od Specjalisty ds. Rekrutacji drogą telefoniczną lub mailową. Na każdym etapie rekrutacji gwarantujemy Ci dyskrecję i zachowanie poufności.

NASZE NARZĘDZIA REKRUTACYJNE

W zależności od procesu rekrutacyjnego możemy prosić Cię o wypełnienie testów rekrutacyjnych. Pozwoli nam to dopasować Twoją wiedzę, umiejętności i doświadczenia zawodowe do profilu stanowiska.

Korzystamy z:
  • testów analitycznych sprawdzających m.in. umiejętność logicznego rozumowania,
  • testów znajomości języków obcych,
  • innych testów wynikających z profilu stanowiska,
  • przygotowania rozwiązań do konkretnych projektów lub wyzwań na danym stanowisku,
  • assessment centre